Jako studentům, kteří zbožňují cestování a poznávání, se nám podařilo najít nejrůznější způsoby, jak skoro zadarmo vidět mnohá místa, poznat sousední země a prožít nezapomenutelné zážitky.

Na mnohé destinace jsme přijeli plni velkých očekávání, touhou po vědomostech a zážitcích, avšak mnohokrát se nám stalo, že jsme neviděli něco zásadního, zbytečně platili něco dvakrát, neochutnali specialitu některého regionu či prostě turistický průvodce stál 35€, byl plný reklam na půjčování aut a na pětihvězdičkové hotely. Chyběly nám informace, cenné rady, abychom se mohli důkladně před cestou připravit, nebo naopak spontánně začít s prohlídkou na místě.

Proto jsme založili projekt Right Place Right Time. Na cestách pro vás shromažďujeme informace, turistické tipy, hledáme nejvýhodnější spojení a připravujeme vše pro Vaši cestu.

Doba, kdy jste za kvalitního průvodce, výhodnou cestu a jedinečné zážitky, museli dát majlant, skončila. Teď je tu Right Place Right time.

Pilotní projekt Drážďany

V prosinci 2014 jsme spustili pilotní projekt Drážďany, město na Labi. Za poslední rok jsme mnohokrát vyrazili a počítáme s tím, že nespočetněkrát vyrazíme do této překrásné metropole jen tři hodiny od Prahy. Zpracovali jsme pro vás ucelený web s historií tohoto města, mapou, příběhem osobností, které ovlivnily současnou podobu Drážďan. Stejně tak na našem webu naleznete další zajímavosti a tipy. A v sekci doprava vám objasníme jedinečnou možnost, jak se na toto krásné místo podívat jen za čtvrtinu standardní ceny.

JOURNAL

Zatímco dokončení nové destinace si ještě vyžádalo nějaký čas, na začátku února 2015 jsme posunuli Right Place Right Time na novou úroveň. Naše novinka, JOURNAL, je souborem článků a cestopisů ze zajímavých míst Evropy. Popisuje jiné kultury a krásy našeho všedního i nevšedního světa. Chceme, aby Journal inspiroval k cestám, ale i přinášel něco z ciziny přímo k Vám.

Vratislav - město setkání

S příchodem podzimu 2015 jsme pro vás dokončili novou destinaci, Vratislav (Wroclaw) – město setkání. Polsko bývá v očích českých turistů hodně podceňované, a přitom neprávem. Vratislav nabízí naprosto jedinečné zážitky, netradiční budovy a skvělé nákupy. Znovu je pro vás připraven komplexní průvodce se všemi potřebnými informacemi, včetně návodu jak se tam levně podívat. Nově je web Vratislavi dostupný i v mobilní verzi.

Objev Maďarsko!

Nový průvodce Maďarskem je pro zvědavější a chytřejší cestovatelé, kteří chtějí místo svého výletu poznat do hloubky a skutečně si něco ze svých cest odnést. Objev Maďarsko!, spuštěný v létě 2017, přináší nejenom vynikající rady jak levně procestovat překrásnou a často opomíjenou zemi, ale i kompletní informace o zajímavých místech, jejichž počet neustále narůstá. Maďarsko totiž vůbec není jen o Budapešti a všichni v něm stále můžeme mnohé úžasné objevovat.